- Absynth
- Agaf Design
- Agencja Edytorska Ezop
- Agnieszka Bar
- Aleksandra Morawiak / liquid memory collages
- AOOMI DESIGN STUDIO
- August Design Studio
- Avant Fabryka Porcelitu
- Bajo
- Bartosz Ciba
- BEDSY
- Biosurface
- BoardThing
- Bongo Design
- Borcas
- Brambla
- bro.Kat Pracownia
- Cado
- Creative Products Poland & Modus Design Studio
- CU.earrings
- Dekolektyw
- DOKI
- DOKI
- Dorota Tomaszewska
- Dot manufacture
- DO_M
- Duet Studio
- Durbas Style
- ENDE ceramics
- Ewa Pasternak-Kapera
- Ewa Pasternak-Kapera
- FAM FARA
- Fango
- FINK
- Fiso
- Fivetimesone
- fivetimesone
- Flapo
- Foonka
- FÓBE
- Full Meal
- Fundacja Bęc Zmiana
- Fundacja Centrum Architektury
- Galeria Lue Lue
- Glyk Company
- GMOdesign
- Goshico
- Gra-fika
- Grow Raw
- Hagi
- Hennil
- Hocko
- HOPdesign
- Ilustrownik
- iossi
- iossi
- Jacobsony
- Kafti
- Katarzyna Bogucka NIOSKA
- Kiełkowniki
- Kilim All
- Krafla
- KuraD
- Kuźnia skały
- KWIETNIK
- Lalanka
- Las i Niebo
- Le Noir
- Leolino
- Leotti
- Les Moutons Bags
- LIGHTWOOD
- Lino
- LoftLight
- LUKKA
- Lukka
- Lumio
- Lupio
- Lutumursi
- Lutumursi
- Magdalena Paszkiewicz
- Magdalena Tekieli
- Maja Krysiak–Podsiadlik
- Malafor
- Malita Just Wood
- mamsam
- Many Mornings
- Marcelina Jarnuszkiewicz
- Marcin Jędrysiak
- Martyna Wójcik-Śmierska
- Mathings
- Mazzivo
- MIĘTA
- Milimetry
- Milin
- Milin
- MILONI
- Minko
- Miszkomaszko
- Mleko Living
- Modus Design - Ćmielów Design Studio
- MOKAVE
- Mokosh
- Mokosza
- Moodi
- Mopsdesign
- My Own Freckle
- Nasu
- Natalia Huć
- Natura Rzeczy & Beata Kuboń
- Natural Born Design
- Naturativ
- NG DESIGN
- Norla Design
- Noska
- Nowy Model
- NUUA
- Oakywood
- Obwarzanek
- Oskar Perek
- Ossendowski Design
- Oto Projekt
- Otter&Lark
- Pandamito
- Pani Jurek
- Pani Pieska
- Papear
- Paper Goods
- Paper Goods
- Papierniczeni
- Papierówka
- Paprotnik
- Paracollective
- Phormy
- Pies Kot
- Pieskot
- Piko Piko
- PLANECO
- PLYWOOD PROJECT
- Poduszkowcy
- Poorex
- Projekt B25
- Projekt Drewno
- Projekt68
- projektant MOWOdesign
- Przemek Dębowski
- Przywara-Strzałka
- Ragaba
- RAW
- RAW
- Renament
- Rou
- Rumruk
- Saska Fabrik
- Sleeptecture
- Smartables
- SOTE
- Spiek ceramiczny
- Stolarz
- Studio Hoho
- Studio of Basic Design
- Studio Piel
- Sunday is Monday
- Swoye
- TABANDA
- Tajfuny
- Take Me Home
- TAMO
- TAR
- Tataya
- Tikutik
- Timoore
- Towarzystwo Krajoznawcze Krajobraz
- Trzask Ceramics
- Trzy Myszy
- Unikke Design
- Vaczor
- Visart
- Well Done® Dobre Rzeczy
- WellDone
- Wilk Concept
- Witamina D
- Wood Republic
- Wooden Story
- Woodlight
- Woodoopeople
- Woody Woody
- Wycinki w termosie - Małgorzata Konieczna
- Wydawnictwo Albus
- Wydawnictwo Czarne
- Wydawnictwo Czerwony Konik
- Wydawnictwo Dwie Siostry
- Wydawnictwo Karakter
- Wydawnictwo Ładne Halo
- Wydawnictwo Papierówka
- Wydawnictwo Pascal
- Wydawnictwo RAM
- Wydawnictwo Recto Verso
- Wydawnictwo Wysoki Zamek
- Wzór
- yassen
- yassen
- Zahrada
- Zbyszko Oleś - Wollenberg
- ZLASU
- ZUZU Toys
- Zwykłe Życie

Natura zna odpowiedź na każde pytanie. Wie czym jest piękno i siła a my postanowiłyśmy to wykorzystać. Sięgamy do tradycji i uważnie obserwujemy osiągnięcia współczesności tak by stworzyć doskonałe kosmetyki czerpiące z jej tajemnic.
Nasze produkty składają się z naturalnych i organicznych olejów i maseł, olejków eterycznych i ekstraktów roślinnych. Komponentów szukamy zarówno na rodzimych łąkach jak i w najdalszych zakątkach świata.
Z Afryki pochodzi organiczne masło shea, które jest ważnym składnikiem naszych kosmetyków. Z Bułgarii importujemy najlepszy olejek lawendowy. Olej z dzikiej róży, którego używamy pochodzi z najlepszych upraw róż na świecie zlokalizowanych w Chile. Aromatyczne drzewo sandałowe i paczula płyną z dalekich Indii i Australii. A olej lniany i konopny znajdujemy w naszych polskich tłoczniach ekologicznych. Starannie wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości to coś co charakteryzuje IOSSI.
Co jest dla nas ważne?
Odpowiedź na twoje potrzeby. Chcemy tworzyć naturalne kosmetyki odpowiadające potrzebom każdej z nas. Szukamy skutecznych rozwiązań dla cer wrażliwych, alergicznych i problematycznych. Chcemy pielęgnować skórę nie robiąc jej krzywdy, wzmacniać, chronić a przede wszystkim odżywiać.
Ekologia. Nasze kosmetyki są naturalne, organiczne i ekologiczne. Korzystamy z roślin uprawianych bez chemii i oprysków. Nie testujemy na zwierzętach. Etyka produkcji ma dla nas znaczenie.
Bezpieczeństwo. Kosmetyki {iossi} zawierają wyłącznie składniki akceptowane przez COSMOS/Ecocert. Są wolne od szkodliwych dodatków, sztucznych zapachów i barwników.
Każdy z produktów przeszedł odpowiednie badania i jest zarejestrowany w unijnej bazie Cosmetic Products Notification Portal.
Dlaczego pięknie pachną?
Niezwykły zapach naszych kosmetyków to efekt stosowania przez nas naturalnych olejków eterycznych. Wykorzystujemy ich niezwykłe właściwości: nawilżające, regenerujące, antybakteryjne, ujędrniające czy kojące. Wiedza o aromaterapii pozwala nam wzmocnić działanie naszych kosmetyków.
Gdzie i jak to robimy?
{iossi} mieści się w Kłaju, za oknem mamy Puszcze Niepołomicką. Tu powstają nasze receptury i projekty nowych kosmetyków. Tu samodzielnie macerujemy zioła, mieszamy oleje, wybieramy najlepsze komponenty, z których tworzymy nasze kosmetyki. Tu w końcu pakujemy je specjalnie dla Ciebie w piękne szklane opakowania. Dzięki temu kontrolujemy każdy etap powstawania naszych produktów.
Kim jestem?
Jestem założycielką {iossi} i muszę powiedzieć, że po prostu lubię robić kosmetyki. Od kiedy po raz pierwszy, zmieszałam kilka podstawowych składników i dodałam do nich olejek eteryczny - wiedziałam, że chcę to robić jeszcze i jeszcze. Tworząc receptury bawię się i eksperymentuję ale jednocześnie ta praca to nieustający proces kształcenia się. Biochemiczne nowości, najnowsze odkrycia kosmetyki i cała skarbnica natury - miliony roślin, z których każda jest warta poznania. Do końca życia mogę odkrywać ich nowe zastosowania. Cieszy mnie robienie czegoś dla innych, szukanie rozwiązań, które pomogą, ucieszą, sprawią przyjemność moim klientkom. To jak gotowanie dla przyjaciół, które kiedyś uwielbiałam - teraz dla przyjaciół robię kosmetyki.
Nie byłoby {iossi} bez wspaniałych ludzi, których spotkałam na swojej drodze i którzy przekazali mi swą wiedzę i umiejętności. Dziękuję im za tą inspirację i wsparcie.
{iossi} Jesteś doskonała z natury.
Brak pozycji w tej kategorii.